Tarjouspyyntö: Kukkaisviikoille uusi tekijä vuodelle 2018
Ilmianna itsesi ja ideasi –
Mitä ovat tulevaisuuden Kukkaisviikot?
Tampere Tunnetuksi ry etsintäkuuluttaa osaajaa, jonka käsissä rakastetut Kukkaisviikot saavat modernin muodon. Kukkaisviikot tuo jatkossakin kaupunkilaisille ja matkailijoille hyvää mieltä ja yhteishenkeä.
Kukkaistytön ja Kukkaispormestarin tehtävänkuvien kirkastaminen, yhteisöllisten ilmiöiden luominen, kukkaisverkoston tapahtumien keräys ja erityisesti näistä kaikista viestiminen ovat osa uudistumista. Mitä muuta keksitkään?
Työkaluina sinulla on Kukkaisviikkojen tunnettu brändi, vahvat yhteistyötahot sekä yleinen tahtotila tuoda Kukkaisviikot katutapahtumista modernin viestinnän maailmaan ja sosiaalisiin verkostoihin.
Tampere Tunnetuksi ry ostaa vuodelle 2018 tarjousten perusteella Kukkaisviikkojen koordinaattorin ostopalveluna.
Tarjoa ideoitasi sekä itseäsi Tampere Tunnetuksi ry:lle 15.1.2018 mennessä.
- Tarjouksen tulee sisältää työn tekijän nimi ja cv sekä
- Hinta palvelulle
Lisätietoja antaa toiminnanjohtaja viikoilla 51 ja 2 ma-pe klo 9-15
Tarjousten jättö toiminnanjohtajan sähköpostiosoitteeseen 15.1.2018 klo 21 mennessä.
toiminnanjohtaja Riikka Töytäri
riikka.toytari@tamperetunnetuksi.fi
040 582 1949
www.tamperetunnetuksi.fi
Tags: Kukkaisviikot, tekijä, uusi